Strona www dla Twojej firmy

Strona internetowa

Stwórz stronę internetową dla swojej firmy lub swojego bloga!

W dzisiejszych czasach strona internetowa jest praktycznie nieodłącznym elementem każdej osoby/firmy, która rozpoczyna lub prowadzi już własną działalność gospodarczą. Posiadanie własnej strony internetowej posiada wiele korzyści. Pozwala na budowanie wizerunku naszej firmy, a co za tym idzie strona internatowa staje się jej wizytówką. Ze względu na ogromny zasięg jest to także jeden z najpopularniejszych sposobów reklamy.

Konkurencja na rynku w obecnych czasach jest ogromna. Każdy klient stara się podejmować świadome decyzje zakupowe, czyta opinie, sprawdza recenzję. Za pomocą strony internetowej firma ma możliwość informowania czym się zajmuje, prezentacji oferty, dotychczasowej działalności, a także możliwości kontaktu. Strona internetowa jest dostępna całą dobę więc nawet gdy firma jest już poza godzinami pracy, to i tak klienci mogą się z nią zapoznać oraz skontaktować.

Dobrze stworzona strona internetowa buduje zaufanie oraz ukazuje wszystko czego klient szuka. Dzięki temu klienci znajdują wszystko czego potrzebują, a Twoja firma oszczędza czas na komunikacji.

Czego potrzebuję aby założyć stronę internetową?

Rejestracja domeny

Domena jest to własny adres, po którym nasza strona internetowa będzie dostępna dla użytkowników. Domena to najczęściej nazwa naszej firmy, nazwisko czy nazwa własna. Domena powinna być łatwa do zapamiętania i odzwierciedlać charakter działalności firmy.

Hosting

Hosting jest to przestrzeń na serwerze, która pozwala na wyświetlania treści na naszej stronie internetowej. Dzięki hostingowi każdy odwiedzający naszą stronę ma dostęp do treści na niej zawartych. Taka przestrzeń na dysku może być współdzielona z innymi użytkownikami.

Czym jest WordPress?

WordPress jest oprogramowaniem służącym do tworzenia i prowadzenia stron internetowych oraz blogów. Jego charakterystycznymi cechami są łatwość użytkowania, dostępność, bezpieczeństwo oraz wydajnosć. Za pomocą tego bezpłatnego oprogramowania można tworzyć strony internetowe dostosowane na komputery, tablety i smartfony bez  znajomości programowania. Dodatkowo jest on obsługiwany w języku polskim, więc nie istnieją żadne bariery językowe w jego użytkowaniu.

Zalety użytkowania WordPressa

  • Dostępny dla każdego

  • Indywidualne projekty

  • Strony dostosowane na wszystkie urządzenia

  • Bezpieczny i wydajny

43% stron internetowych opartych jest na WordPressie!

https://www.pexels.com/pl-pl/zdjecie/zielony-i-zolty-drukowany-material-tekstylny-330771/

Co to jest certyfikat SSL?

Certyfikat SSL (ang. Secure Sockets Layer) jest to protokół sieciowy do bezpiecznych połączeń przez Internet. Zapewnia on poufność danych podczas przesyłania. Przesyłane przez użytkowników strony dane są szyfrowane, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nie dostaną się one do nieuprawnionych użytkowników. Strony posiadające certyfikat SSL dają poczucie bezpieczeństwa, a klienci chętniej dokonują przez nie zakupów internetowych lub wypełniają formularze kontaktowe.

Strony zabezpieczone certyfikatem SSL posiadają przedrostek „https://”, np. „https://moja-firma.pl” oraz ikonę kłódki. Przekreślona ikona będzie oznaczać, że nie wszystkie dane są podczas przesyłania szyfrowane.

Certyfikaty SSL oferowane przez Logos

Darmowy Certyfikat SSL LetsEncrypt

Certyfikat Let’s Encrypt to bezpłatny certyfikat, uznawany przez wszystkie najpopularniejsze przeglądarki internetowe. Każdy właściciel domeny może uzyskać taki certyfikat. Jest on najchętniej wybierany przez osoby prywatne, blogerów oraz małych i średnich przedsiębiorców.

Certyfikat Certum Commercial SSL

Certyfikat Certum Commercial SSL o certyfikat SSL oferowany przez firmę Certum. Certyfikat szyfruje ruch na stronie internetowej i jest dodatkowo płatny. Firma Certum udziela pełnej gwarancji bezpieczeństwa na cały okres ważności na kwotę 200 000 €.

© Copyright - logos.pl