Kim jesteśmy?

Logos

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Logos!

Logos powstał z myślą o nowoczesnych przedsiębiorcach, którzy dążą optymalizacji prowadzenia działalności gospodarczej. Każdy przedsiębiorca znajdzie tutaj wszystko czego potrzebuje, aby stworzyć własną stronę www, założyć firmową pocztę e-mailową oraz sprawnie prowadzić system księgowości.

Istnienie firmy nie byłoby możliwe bez reklamy. Obecnie za jedną z najpopularniejszych form reklamy jest własna strona internetowa. Strona internetowa potrafi wywrzeć w kilka sekund pierwsze wrażenie klienta o firmie i stanowi jej wizytówkę w cyfrowym świecie.

Aby firma wyglądała wiarygodnie Logos umożliwia stworzenia firmowej poczty e-mail. Kontakt z klientami i kontrahentami z służbowej poczty jest profesjonalny i coraz więcej firm z niej korzysta.

Każda firma zobowiązana jest do prowadzenia księgowości. Dzięki systemowi Elaboro Online System użytkownik ma dostęp do wielu modułów, które będą wspomagać ten proces. System umożliwia dostęp do takich działów jak: księgi przychodów i rozchodów, rejestru VAT, grupy odbiorców, grupy kontrahentów czy magazynu. Przedsiębiorca w jednym miejscu ma dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi do prowadzenia rachunkowości.

4 kroki do profesjonalnego prowadzenia działalności gospodarczej

  • Zarejestruj domenę i zarezerwuj hosting

  • Stwórz własną stronę internetową za pomocą WordPressa

  • Kontaktuj się z klientami z firmowego e-maila

  • Korzystaj z Elaboro Online System do prowadzenia księgowości

https://www.pexels.com/pl-pl/zdjecie/para-ludzie-kobieta-biurko-6964138/
Posiadasz już własną stronę internetową?

Moższ skorzystać tylko z systemu Elaboro Online System!

Masz własną księgową i nie potrzebujesz systemu księgowości?

Stwórz własną stronę internetową z firmowym adresem e-mail!

Pamiętaj, że klienci doceniają profesjonalną obsługę!

© Copyright - logos.pl