Biuro rachunkowe – informacje o kliencie

Nieduże biuro rachunkowe obsługujące zarówno duże, jak i małe podmioty gospodarcze. Prowadzące pełną księgowość, książki przychodów i rozchodów, kadry i płace w pełnym zakresie.

Sytuacja

Klienci zwlekają z przynoszeniem dokumentów do ostatniej chwili, praca w biurze rozkłada się nierównomiernie, a biuro zajmuje się wprowadzaniem wszystkich dokumentów po raz kolejny do swoich systemów księgowych, co powoduje jeszcze większe zatory czasowe.

Rozwiązanie

Biuro nakłania swoich klientów do wdrożenia Logos online system  i dzięki dostępowi do systemu klienta wszelkie raporty i zestawienia dla urzędu skarbowego i ZUS drukują się bezpośrednio z systemu klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędza się dużo czasu, jak i ogranicza możliwość popełnienia błędu podczas wprowadzania dokumentów. Księgowa staje się doradcą w sprawach podatkowych, a nie osobą która przepisuje dokumenty.

Korzyści

Olbrzymie oszczędności czasowe, jak i polepszenie jakości pracy, przełożyły się na zadowolenie klientów biura rachunkowego. Całość rozwiązania wniosło nową jakość w obsłudze biura, pozwoliło oszczędzić koszty, a także umożliwiło obsługę dwukrotnie większej liczby klientów.