O Systemie Elaboro

System księgowości Elaboro

Elaboro to duży uniwersalny system usprawniający procesy w firmie. System jest kompletnym narzędziem do zarządzania i  wspiera praktycznie każdy dział w przedsiębiorstwie. Użytkownik systemu ma dostęp do działów tj.: Sprzedaż, Zakup, Gospodarka Magazynowa, Magazyn, Rejestr VAT czy Książka przychodów i rozchodów. System jest uniwersalny dzięki czemu znajduje zastosowanie w wielu obszarach, np. biura rachunkowe, sieci sklepów czy hurtownie.

System Elaboro pracuje w technologii internetowej, czyli mówiąc po prostu – działa przez przeglądarkę internetową, bez potrzeby instalowania.  W jednym miejscu firma dostaje wszystko to, co jest jej potrzebne do pracy.

Elaboro jest outsourcingowym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które polega na dostarczeniu przedsiębiorstwu specjalistycznego oprogramowania w ramach opłaty abonamentowej. Przedsiębiorca ma dostęp do pełnego oprogramowania, bez zakupu licencji i konieczności instalacji na własnym systemie. Oprogramowanie tego rodzaju jest łatwe w użytkowaniu, cechuje się szybkością wdrożenia i relatywnie niskim kosztem  oraz minimalnym stopniem odpowiedzialności firmy za działanie aplikacji.

Sprawdź listę wszystkich funkcji

Główne cechy systemu Elaboro

Kompleksowy system zarządzania firmą, który pomoże jej rozwijać się szybko i stabilnie

System jest źródłem informacji, pozwala uruchomić nowe działy, pozyskać nowych klientów, wdrożyć numery seryjne, a także uruchomić sklep internetowy

System dostosowany do potrzeb Twojej firmy wspomagający pracę praktycznie każdego jej działu

https://www.pexels.com/pl-pl/zdjecie/marketing-rece-finanse-statystyka-7681091/

Zapoznaj się z modułami Elaboro

Jak system Elaboro wspomaga działanie firmy?

 • Duża liczba modułów

  System posiada duża ilość modułów, ponadto istnieje możliwość szybkich zmian i dopisania nowych funkcji.

 • Elastyczna i automatyczna księgowość

  Łączy proces przejścia z książki przychodów i rozchodów na pełną księgowość. System automatycznie prowadzi rozliczenia kontrahentów na kontach księgowych, co pozwala elastycznie i bez żadnych problemów zmienić formę księgowości. System posiada pełną automatykę księgowania (system księgowy nie jest osobnym modułem, lecz obejmuje swoim działaniem cały system, co pozwala lepiej kontrolować koszty).

 • Potężne serwery

  Dzięki zastosowaniu potężnych serwerów i ultra szybkich łącz program ma szybkość i stabilność nieporównywalną z żadnym z dostępnych na rynku programów online.

 • Numery seryjne

  System posiada pełną obsługę numerów seryjnych zarówno na konkretną sztukę, jak i na partię towaru, co pozwala w pełni zautomatyzować wystawianie gwarancji oraz usprawnić obsługę serwisową.

Sprawdź przykładowe zastosowania systemu Elaboro

© Copyright - logos.pl