LOGOSO Systemie Elaboro

Kim jesteśmy?

O Elaboro Online System

Logos Online System to duży uniwersalny system usprawniający procesy w firmie, mający ambicje objęcia swoim działaniem każdy dział firmy. Jest systemem napisanym z wizją i pasją. Logos Online System jest kompletnym system do zarządzania firmą, pracujący w technologii internetowej, czyli mówiąc po prostu – działa przez przeglądarkę internetową, bez potrzeby instalowania. System wspierający praktycznie każdy dział w firmie. W jednym miejscu firma wszystko to, co jest jej potrzebne do pracy. ziałające zawsze i wszędzie, dobrze i tanio, wystarczy tylko uruchomić przeglądarkę… tak to prawda, chcemy spełniać Twoje marzenia o prowadzeniu firmy.

Dostaniesz kompleksowy system zarządzania firmą, który pomoże jej rozwijać się szybko i stabilnie.

Pomożemy zarobić Twojej firmie więcej pieniędzy, uzyskać informacje i kontrolę, uruchomić nowe działy firmy, pozyskać nowych klientów, zintegrować działy, wdrożyć numery seryjne, a także uruchomić sklep internetowy.

Wdrożymy w Twojej firmie zintegrowany system wspomagający pracę prawie każdego działu, a także szybko i profesjonalnie dostosujemy go do Twoich potrzeb.

Co oferujemy ?

 • Duża liczba modułów

  System posiada imponującą ilość modułów, ponadto istnieje możliwość szybkich zmian i dopisania nowych funkcji.

 • Elastyczna i automatyczna księgowość

  Łączy proces przejścia z książki przychodów i rozchodów na pełną księgowość. System automatycznie prowadzi rozliczenia kontrahentów na kontach księgowych, co pozwala elastycznie i bez żadnych problemów zmienić formę księgowości. System posiada pełną automatykę księgowania (system księgowy nie jest osobnym modułem, lecz obejmuje swoim działaniem cały system, co pozwala lepiej kontrolować koszty).

 • Potężne serwery

  Dzięki zastosowaniu potężnych serwerów i ultra szybkich łącz program ma szybkość i stabilność nieporównywalną z żadnym z dostępnych na rynku programów online.

 • Numery seryjne

  System posiada pełną obsługę numerów seryjnych zarówno na konkretną sztukę, jak i na partię towaru, co pozwala w pełni zautomatyzować wystawianie gwarancji oraz usprawnić obsługę serwisową.

Czy to może się udać?

Outsorcing kluczem do Twojego biznesu

Oprogramowanie jako usługa (ang. software as a service, w skrócie SaaS) jest outsourcingową metodą budowy i oferowania specjalistycznych aplikacji dla przedsiębiorstw. Firmy w ramach opłaty abonamentowej świadczonej na rzecz usługodawcy, mogą korzystać ze wszystkich właściwości danego oprogramowania, bez potrzeby zakupu licencji oraz jego instalacji na własnej platformie sprzętowej. Najczęściej w ramach „oprogramowania jako usługi” wykorzystywane są takie aplikacje jak: e-learning czy konferencje sieciowe (webowe).

Wśród głównych zalet modelu SaaS eksperci Gartnera wymieniają: łatwość użytkowania, szybkość wdrożenia, relatywnie niski koszt ponoszonych przez firmy inwestycji oraz minimalny stopień odpowiedzialności za działanie aplikacje. Ta ostatnia możliwość z dodatkowym zapewnieniem szyfrowanych łączy (poprzez VPN) i odpowiednim zabezpieczeniem serwera, należy do usługodawcy, który udostępnia daną aplikację.

© Copyright - logos.pl