Wyobraź sobie system, do którego masz dostęp 24 godziny na dobę, gdzie tylko chesz ( na wakacjach, w podróży, w odwiedzinach u klienta a także w domu ) bez przerw na konserwacje, prace informatyków, zakup nowych serwerów, wgrywanie nowszych wersji, czy aktualizację poprawek bo to już nie będzie Twoim zmartwieniem. Wyobraź sobie system organizujący pracę w każdym dziale Twojej firmy. System który rozumiałby każde Twoje polecenie prosząc o pomoc tylko wtedy, gdy byłoby to niezbędne, lub gdy chciałbyś sam o czymś zadecydować. System ze wszech miar nowoczesny, bezpieczny, a przy tym niedrogi.
System stabilny i niewymagający zmian w posiadanym sprzęcie ( pracuje na praktycznie każdym systemie i urządzeniu na którym można uruchomić przeglądarkę komputerową, a więc Linux, Windows i większości nowoczesnych telefonów )

System oferujący bez potrzeby zakupu dodatkowych modułów wszystko w jednej cenie: sprzedaż, zakup, oferty, księgowość, płace i sklep internetowy. A także skrzynkę mailową i obieg dokumentów.

My kochamy swoją swoją pracę, z naszym systemem pokochasz pracę tak jak my …